Sobota, 11 lipca 2020. Imieniny Benedykta, Kariny, Olgi

Turniej rodzinny Akademii Sztuk Walki Jonkowo

2018-12-04 18:42:31 (ost. akt: 2018-12-04 18:54:52)

Autor zdjęcia: https://www.facebook.com/Akademia-Sztuk-Walki-Jonkowo-303632076463099/

Kilkadziesiąt osób wzięło udział w rodzinnym turnieju sportowym zorganizowanym przez Akademię Sztuk Walki Jonkowo.

Uczestnicy mieli od kilku do kilkudziesięciu lat. I przez ponad półtorej godziny rywalizowali ze sobą w kilkunastu różnych konkurencjach. Wyścigi w workach, turlanie się, zbieranie kulek na czas, w takich między innymi konkurencjach rywalizowali najmłodsi ze "starszakami".

W nagrodę za wzorową postawę każdy z uczestników otrzymał dyplom i pamiątkowy medal. Dla uczestników przygotowano także poczęstunek składający się z owoców i napojów. - Nie zabrakło też słodkości przygotowanych przez rodziców za co serdecznie im dziękuję - mówi Marek Bębenek, trener ASW Jonkowo.

Spośród wszystkich uczestników biorących udział w zmaganiach wyróżniono troje, szczególnie wykazujących się wzorową postawą i zaangażowaniem. Wyróżnienia otrzymali: Marek Kiczkajło, Amelia Czerwińska oraz Jakub Smoliński. Z kolei tytuł najlepszego zawodnika rodzinnego turnieju sportowego Akademii Sztuk Walki Jonkowo decyzją jury otrzymała Michalina Leszek. Wyróżnieni oraz wszyscy pozostali uczestnicy otrzymali upominki i nagrody przygotowane przez organizatora, a także gadżety ufundowane przez Warmiński Bank Spółdzielczy w Jonkowie. Po turnieju zebrani wzięli udział w balu Andrzejkowym, który poprowadził DJ Majonez. Impreza współfinansowana była ze środków Gminy Jonkowo.

Akademia Sztuk Walki Jonkowo zaprasza wszystkich, którzy aktywnie, na sportowo i wesoło chcieliby spędzić wolny czas zapraszamy na zajęcia karate do naszej Akademii w każdy wtorek i czwartek w godzinach: 17:00-17:45 (grupa dzieci 4-8 lat, zajęcia ogólnorozwojowe z elementami karate) oraz 17:45-19:00 (młodzież i dorośli).
FB: kliknij tutaj.

oprac Igor Hrywna, źródło: ASW Jonkowo

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages